iptv shqip Icon

iptv shqip

157.5K9 MB3.2
Download

Description of iptv shqip

Neve nuk bejm ndonje streaming live, por vetem se i mbledhum neper faqe të ndryshme linqet dhe i sjellim të gjitha se bashku në nje vend që tju mundesojmë më lehtë qasshmerinë në evente të ndryshme si:I vetmi IPTV aplikacion qe funksionon me teledirigjues (remote control) ne Android Box dhe TV1. TV Live, Shqip, Serbisht, Gjermanisht, Turqisht se shpejti edhe shumë të tjerë.

2. Filmat me të fundit të titruar në Shqip,

3. Filma Vizatimor të Dubluar në Shqip,

4. Serialet dhe Komedit më të fundit shqip si: O Sa Mire, Qka ka Shpija, etj

5. TV Show si:,Kafeneja jone, O sa mire, Qka ka shpija Oxyget (Besim Dina), Kojshija Show, nKosove Show, Hallkit, 7 Dit pa Ermanli.

6. Fetare: Ilahi, Filma, Ligjerata

7. Si dhe për të rriturit Filma Erotik +18, të mbrojtur me fjalekalim të cilin mund ta kerkoni në faqen tonë në FaceBook: https:www.facebook.comIPTVShqipfreeGjithashtu sipas deshires suaj mund te permbledhni Playlista ne youtube me muzik te zgjedhur nga ju dhe ne i vendosum ne Aplikacion, nese deshironi qe ti ndani me miqt tuaj ne menyr private mund ti vendosum edhe Fjalekalim qe te mund ti shikoni vetem ju dhe miqt tuaj.Na kontaktoni per ndonje sygjerim shtes, kritikat tuaja jane te mireseardhura...https:www.facebook.comIPTVShqipfree

Shqipt TV, Tv shqip, Live tv shqip, iptv shqip, filma me titra shqip, filma indiski, filma erotik, +18,

Read more

Users' Rating

These reviews and ratings come from Aptoide app users. To leave your own, please install Aptoide.

3.2
0
5
10
4
2
3
10
2
0
1
8

Users' Reviews

Apps like iptv shqip

iptv shqip - APK Information

APK Version
3.0
Android compatability
Android 4.0.3 - 4.0.4+ (Ice Cream Sandwich)
Developer
IPTV Kosova